Witamy na stronie CHALLENGE JU-JITSU

AKTUALNOŚCI_2020

13.12.2020
XII Ogólnopolskie zawody Combat Aikido!!

12 grudnia w Radymnie odbyły się XII Ogólnopolskie Zawody Combat Aikido oraz Ju-Jitsu o Puchar Miasta Radymno.

Jak zwykle nie zabrakło Niepołomickiego Challenge Ju-Jitsu Sport! Piętnastoosobowa grupa zawodników zdobyła 20 medali. Zawody były prowadzone na dwóch matach jednocześnie
i jednej planszy, gdzie rozgrywano rywalizacje Semi-Contact.

Wyniki Ju-Jitsu:
Złote medale zdobyli: Oliwia Długosz, Milena Salisz, Pola Szcześniak, Aleksandra Kaliszka, Tomasz Krzysztofiak, Bartłomiej Chwajoł, Marcel Jach.
Srebrne medale zdobyli: Franciszek Jagła, Julia Kaliszka, Michał Wilczyński, Bartłomiej Chwajoł,
Zuzanna Brykała, Ksawery Zych.
Brązowe medale zdobyli: Jan Pyrlik, Michał Paluch, Nadia Małek, Alan Mucharski.

Wyniki Semi-Contact:
Złote medale zdobyli: Nadia Małek, Oliwia Długosz.
Srebrny medal zdobył: Bartłomiej Chwajoł.
Niestety jeden z naszych zawodników Oskar Zych nie miał przeciwnika.

Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w transporcie oraz kolejny rok zaufania!

Wszystkim gratulujemy!!

27.11.2020
Zmiana terminu obozu zimowego! ZAPRASZAMY!!

23.11.2020
Małopolska Liga Ju-Jitsu!

MAŁOPOLSKA LIGA JU-JITSU W NOWYN SĄCZU!

W dniu 21 listopada w Nowym Sączu odbyła się Małopolska Liga Ju-Jitsu. Klub Challenge
Ju-Jitsu Sport Niepołomice, reprezentowało osiemnastu zawodników.

To już czwarte zawody od 10 października tego roku. Zawody, które się odbyły to I Otwarte Mistrzostwa Polski Combat Ju-Jitsu, Puchar Europy w Sztukach Walki, Puchar Polski Combat Aikido.Tym razem była to Małopolska Liga Ju-Jitsu w Nowym Sączu. Było to dla nas nowe doświadczenie odnośnie punktacji i samej formy walki. Bardzo dobra lekcja na przyszłość. Zawodnicy Challenge dali super emocjonujące walki. Większość musiała stoczyć trzy, cztery walki żeby zdobyć medal!

Złote medale zdobyli: Pola Szcześniak, Oliwia Długosz.

Srebrne medale zdobyli: Milena Salisz, Nadia Małek, Franciszek Jagła, Michał Paluch, Tomasz Krzysztofiak, Oskar Zych, Zuzanna Brykała.

Brązowe medale zdobyli: Julia Kaliszka, Eliza Uczciwek, Jan Pyrlik, Bartłomiej Chwajoł, Michał Wilczyński.

Tuż za podium na czwartym miejscu: Alan Mucharski, Ksawery Burza, Aleksandra Kaliszka, Ksawery Zych.

Gratulacje dla wszystkich!

kliknij obrazki>>

12.11.2020
XVI Puchar Polski Combat Aikido!

Siódmego listopada w Jarosławiu, odbył się XVI Puchar Polski Combat Aikido. Zawodnicy Challenge
Ju-Jitsu Niepołomice zdobyli 26 medali. Było to już trzecie, tak ważne wydarzenie w przeciągu niecałego miesiąca. Zawody Ju-Jitsu były prowadzone na dwóch matach jednocześnie oraz równolegle odbywały się walki Semi Contact i Kata.

Wyniki:

Grapling Ju-Jitsu - złote medale:

Milena Salisz, Pola Szcześniak, Nadia Małek w dwóch kategoriach, Tomasz Krzysztofiak,

Marcel Jach, Bartłomiej Chwajoł, Oskar Zych.

Grapling Ju-Jitsu - srebrne medale:

Julia Kaliszka, Zuzanna Brykała, Aleksandra Kaliszka, Michał Paluch, Ksawery Zych, Alan Mucharski, Michał Wilczyński, Jan Pyrlik, Karol Pyrlik, Arkadiusz Gliński, Olaf Cieśla, Bartłomiej Chwajoł.

Grapling Ju-Jitsu - brązowe medale:

Eliza Uczciwek, Franciszek Jagła, Ksawery Zych.

Semi Contakt:

Nadia Małek złoty medal.

Bartłomiej Chwajoł brązowy medal.

Arkadiusz Gliński brązowy medal.

Wszystkim Gratulujemy! Oraz życzymy dalszych sukcesów.

24.10.2020
Puchar Europy Federacji I.K.B w Sztukach Walki! kliknij obrazek>>

W dniu 24 października 2020 w Żywcu, odbył się Puchar Europy w Sztukach Walki takich
jak Ju-Jitsu oraz Semi-Contact. W składzie 17-osobowym Challenge Ju-Jitsu Sport Niepołomice zdobyło 16 medali: 8 złotych, 6 srebrnych oraz dwa brązowe.

Wyniki Ju-Jitsu Grapling:

Złote medale zdobyli: Zuzanna Brykała, Nadia Małek, Milena Salisz, Franciszek Jagła, Tomasz Krzysztofiak, Michał Wilczyński, Bartłomiej Chwajoł.

Srebrne medale dla: Pola Szcześniak, Eliza Uczciwek, Ksawery Zych, Michał Poznański, Marcel Jach,
Jan Pyrlik.

Brązowe medale dla : Ksawery Burza oraz Arek Gliński.

Tuż za podium stanęli: Alan Mucharski i Oskar Zych.

Wyniki Semi Contakt:

Nadia Małek zdobyła złoty medal oraz została wyróżniona Pucharem za wszechstronność walki.

Milena Salisz oraz Franciszek Jagła również zostali wyróżnieni Pucharem za techników walki.

Wszystkim Gratulujemy!!

kliknij obrazek>>

20.10.2020
JUŻ WKRÓTCE OBÓZ - ZAPRASZAMY!!

10.10.2020
I OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI kliknij obrazek>>

I Otwarte Mistrzostwa Polski Combat Ju-Jutsu 10 październik 2020r.

Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Polski Combat Ju-Jutsu przechodzą do historii. Mistrzostwa były pod patronatem Polskiej Federacji Combat Ju Jutsu. Klub Challenge Ju-Jitsu Sport w klasyfikacji drużynowej zajął I Miejsce. Nasi zawodnicy ostatecznie zdobyli 12 złotych medali, 7 srebrnych,
5 brązowych oraz zaraz za podium trzy czwarte miejsca.

Mistrzostwa były rozgrywane na dwóch matach jednocześnie w trzech formułach: Graplling Gi, Combat Ju Jutsu Light oraz Combat Ju Jutsu Full Contakt.

Dziękujemy klubom, trenerom, sędziom, zawodnikom za udział oraz dostarczenie wielkich emocji poprzez super walki.

Całej ekipie Challenge za pomoc przy Mistrzostwach! Miastu i Gminie Niepołomice
za ufundowanie medali, Grześkowi Zych za transport mat, Grześkowi Krzysztofiak za ufundowanie Hali Sportowej, Bistro Alanka za dyplomy, Prezesowi Federacji CJJIF Sławomirowi Zięba za ufundowanie Pucharów dla najlepszej drużyny oraz opiece medycznej EMERGENCY 24.

Piotr Waligóra 7-8 lat czwarte miejsce,

Michał Wilczyński 12-14 lat do 60 kg czwarte miejsc.